Satış Sonrası Destek Hizmetlerimiz İle Yanınızdayız!

Alanında uzman teknik destek ekibimiz karşılaştığınız sorunları ya da sorularınızı yanıtlamak için daima hazırlar. Aşağıdaki Destek Talep Formu’nu doldurarak, e-mail veya telefon ile de destek alabilirsiniz.

Telefonla Destek

+90 (212) 863 0017

e-Mail ile Destek

destek@molwex.com

Destek Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurunuz

Destek Talep Formu

teamviewer indir

Teamviewer İndirmek için

TIKLAYIN

Teamviewer programı ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir uzaktan yardım ve erişim programıdır. Teamviewer sayesinde tanıdığınız kişiler ile aynı bilgisayarda yan yana oturuyormuş gibi çalışma ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Kurulum gerektirmeden çalıştırabileceğiniz Teamviewer’i indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

anydesk indir

ANYDESK İndirmek için

TIKLAYIN

Anydesk programı ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir uzaktan yardım ve erişim programıdır. Anydesk sayesinde tanıdığınız kişiler ile aynı bilgisayarda yan yana oturuyormuş gibi çalışma ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Kurulum gerektirmeden çalıştırabileceğiniz Anydesk’i indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

alpemix indir

Alpemix İndirmek için

TIKLAYIN

Alpemix programı ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir uzaktan yardım ve erişim programıdır. Alpemix sayesinde tanıdığınız kişiler ile aynı bilgisayarda yan yana oturuyormuş gibi çalışma ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Kurulum gerektirmeden çalıştırabileceğiniz Alpemix’i indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.